Akreditovaný výcvik

Výcvik akreditovaného vztahového kouče. Absolvováním výcviku získáte Osvědčení, které Vás kvalifikuje k výkonu povolání vztahový kouč.

 Nezáleží na tom kdo jste, odkud, kolik je Vám let, na vzdělání, jak právě vypadáte, jestli jste hubení nebo tlustí, co zrovna máte či nemáte, ale chyťte svoji příležitost  a my Vám dáme novou šanci na zdravý život. Nový pocit, nové myšlenky, nové hodnotné vaše já, otevřené dveře bez strachu a nejistoty.

Jednoho dne se ohlédneš a uvědomíš si, že se příliš trápíš kvůli věcem, na kterých ve skutečnosti nezáleží.

 Na výcviku budete brzy jako doma. Váš svět, kde se budete cítit důležití, vítaní, platní.  Najdete návod a příležitost žít svoje štěstí a naučit to i své okolí, klienty. Přijměte zdravě všechny  fenomény života, ať už jsou příjemné či bolestivé a přeneste toto poznání do své práce, vztahů, do života. Jedinečného života, který plyne tak rychle, mění se a vytváří stále nové výzvy. Předáme Vám to nejlepší z koučinku, z nás samých, abyste nejen odešli bohatí, jak jen to jde, ale abyste se mohli svobodně vracet a  abyste věděli, že můžete zdravě cokoli a kdykoli.

Buďte připraveni. Buďte krok vpředu, schopni vytvářet svůj prostor

Potřebujete se ještě rozhodnout. Neváhejte, nestůjte a posuňte se dál. Jakmile se do výcviku pustíte a vytrváte, získáte dovednosti, ze kterých budete čerpat do konce života. Schopnosti, které při nejlepší vůli nejde vyčíslit penězi. Koučink je především životní filozofie, přístup k člověku, k sobě samým, k sebehodnotám, k okolí. Skutečná zodpovědnost a pravá cesta životem. Pomůžeme Vám udělat první krok, než budete mít vše pod kontrolou, než to vše bude Vaše práce, Váš identický koučink. Klidně vnímejte kdo jste, o co se snažíte, kam jdete, buďte přítomní. Jděte svým tempem, získejte unikátní dovednosti a znalosti, které rozhodnou o Vašem úspěchu.

Dnes uděláte další krok a ten může změnit vše v minulosti i do budoucna

Jak zastavit… a začít jinak

Už jste udělali maximum pro sebe, své klienty, ale chcete ještě něco víc

Dnes uděláte další přítomný krok a ten může změnit vše v minulosti i do budoucna.

Vztahový koučink je zaměřený na člověka na jeho vztahy partnerské a rodinné.  Na jeho přirozenou vnitřní hybnou sílu růst a měnit. Během unikátního výcviku Vztahový kouč, kde se prakticky naučíte vše, co skutečně potřebujete v praxi pro své klienty a čím zkvalitníte svůj osobní život. Neboť tak jak dobrý je kouč, tak úspěšný bude jeho klient. Tak buďte nejlepší. Ta možnost tady je.

Zajímá Vás, co na výcviku zazní a co vás můžeme naučit?

Například techniku koučování online. Metodu, která je nadřazená ke všem dalším metodám koučování se rozvíjí zejména v poslední době i ve vztahu s nouzovým stavem, kdy není možné se osobně setkávat se svým koučem. Technika online musí být natolik kvalitně zvládnutá, aby nebyl žádný rozdíl v tom, zda je s klientem pracováno osobně nebo online. K terapii online lze používat volně přístupné platformy umožňující mnoho funkcí, které dovolují velmi pohodlně vést koučink jednotlivce i skupiny, např. Meet, Skype, Zoom a další. Online technika bude mít široké uplatnění i v budoucnosti, předpokládá však velmi dobré vzdělání kouče. Naše společnost se tomuto tématu věnuje a organizuje školení.

Těšíme se na Vás všechny